Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zachęcamy do odsłuchania audycji red. Magdaleny Świerczyńskiej-Dolot w Radio Gdańsk "Pomorska niepodległość" związanej z Antonim Abrahamem. O jego postaci mówią m.in. dr Tomasz Rembalski, prezes ZKP Andrzej Busler i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Antoniego Abrahama Ewa Andrzejewska.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na wieczór poetycki z Darią Węsierską oraz promocję tomiku „Sonety kaszubskie”.
Nie znaleziono zdjecia
Mimo fatalnej, zimnej i deszczowej pogody 11 listopada 2017 r. ulicami Gdyni przeszła barwna Gdyńska Parada Niepodległości. Jak zwykle od lat, widoczna była grupa gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Gdynia”.
Nie znaleziono zdjecia
9 listopada br. w Bibliotece Głównej Akademii Marynarki Wojennej odbył się Dzień Kultury Polskiej przybliżający Kaszuby i szerzej Pomorze. Zaproszenie było skierowane w dużym stopniu do studentów z innych krajów, studiujących w AMW.
Nie znaleziono zdjecia
Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości dnia 11 listopada br. Jak co roku w uroczystości brać będą udział tysiące gdynian, w tym także grupa gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia", Chór Męski "Dzwon Kaszubski" oraz dzieci z gdyńskich szkół, w których nauczany jest j. kaszubski.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na promocję książki Małgorzaty Sokołowskiej „Starowiejska – ulica najpierwsza”
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na spacer po Cisowej, który rozpocznie się 28 października 2017 r. o godz. 12.00.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Regionalnej dotyczące publikacji Edmunda Szczesiaka „Mała Odyseja. Śladami Remusa”.

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.