Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Dzięki wielkiej życzliwości Pani Teresy Kopani przez długie lata nie mieliśmy problemów z poszukiwaniem miejsca na nasze zebrania. Nasze ostatnie zebranie odbyło się jednak w szkole podstawowej nr 4 w Pruszczu. To dowód na coraz lepszą współpracę ZKP i władz miasta.
Nie znaleziono zdjecia
Jak co roku pod koniec czerwca Pruszcz Gdański obchodzi swoje święto. Tym razem w uroczystościach związanych z tym wydarzeniem wzięli udział także Kaszubi z naszego miasta.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 1-2 kwietnia odbywały się Gdańskie Targi Turystyczne. Po raz drugi uczestniczył w nich oddział ZKP Pruszcz
Nie znaleziono zdjecia
W uroczystościach związanych z Dniem Jedności Kaszubów brali udział członkowie ZKP z Pruszcza Gdańskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Uroczyste obchody 72 rocznicy Marszu Śmierci w Pruszczu Gdańskim. Pruszczanie 5 lutego 2017 r. i oddali hołd ofiarom obozu Stutthof i Marszu Śmierci. Kwiaty pod obeliskiem złożyli m.in.przedstawiciele pruszczańskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Wręczenie dyplomów mistrzom haftu kaszubskiego
Nie znaleziono zdjecia
21 kwietnia 2013 roku (niedziela) w Pruszczu Gdańskim w Centrum Kultury i Sportu, ul. Chopina 34 zostanie rozegrany turniej Masters – Faktoria Rzym, w „Baszkã Spòrtową - Méster” (Sportowa Baśka Kaszubska).
Nie znaleziono zdjecia
Parę słów o nas
Strona 2 z 2
© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Pruszcz Gdański
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.