Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi, która odbędzie się dnia 23 marca 2018 roku (piątek) o godz. 19:00
Nie znaleziono zdjecia
W sobotnie popołudnie 6 stycznia 2018 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie świąteczno – noworoczne członków i sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku w imieniu Zarządu ZK-P Oddział Sulęczyno składam Wam wszystkim życzenia wszystkiego najlepszego
Nie znaleziono zdjecia
Druga połowu roku 2017 obfitowała w szereg działań w których brali udział członkowie oraz sympatycy naszego zrzeszenia poniżej pragniemy przedstawić Państwu najwazniejsze z nich.
Nie znaleziono zdjecia
10 grudnia 2017r. w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbędzie się spotkanie wigilijno-opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
W minioną sobotę tj. 14 października 2017 roku w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie odbyło się IV posiedzenie Rady Naczelnej Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 12 sierpnia 2017 roku w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie odbyła się Msza Święta z liturgią kaszubską w intencji żyjących i zmarłych członków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubkso - Pomorskiego Oddział Sulęczyno zaprasza na MSZĘ ŚWIĘTĄ z liturgią kaszubską, która odbędzie się dnia 12 sierpnia 2017 r. (sobota) o godz. 18:00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie.
Strona 1 z 11

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.