Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
ZK-P oddział Sulęczyno zaprasza na pieszy Marsz Nordic Walking na trasie: „Wokół Sulęczyna” trasa ok. 6 km 29 kwietnia 2018 r. (niedziela) Wymarsz o godz. 15:00 z placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie, ul. Zielona Droga 1.
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyły się eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodno Mowa” w którym udział wzięło osiemnaście osób ze szkół z terenu Gminy Sulęczyno. Uczestników konkursu oceniała komisja złożona z członków zarządu Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego O/ Sulęczyno w składzie Jan Gruchała, Włodzimierz Bronk i Janina Krefta.
Nie znaleziono zdjecia
W ostatnim czasie tj. – 16 kwietnia 2018 roku delegacja członków Zrzeszenia Kaszusbko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno wzięła udział w uroczystościach związanych z 135 rocznicą urodzin dra Franciszka Kręckiego które odbyły się w Szkole Podstawowej w Borzestowie.
Nie znaleziono zdjecia
W piątek 23 marca 2018 roku odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi. Tegoroczna droga krzyżowa przeszła następującymi ulicami miejscowości: Al. Zwycięstwa, Abrahama, Leśną, Świętojańską, Stolemów, Al. Zwycięstwa do Kościoła.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi, która odbędzie się dnia 23 marca 2018 roku (piątek) o godz. 19:00
Nie znaleziono zdjecia
W sobotnie popołudnie 6 stycznia 2018 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie świąteczno – noworoczne członków i sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku w imieniu Zarządu ZK-P Oddział Sulęczyno składam Wam wszystkim życzenia wszystkiego najlepszego
Nie znaleziono zdjecia
Druga połowu roku 2017 obfitowała w szereg działań w których brali udział członkowie oraz sympatycy naszego zrzeszenia poniżej pragniemy przedstawić Państwu najwazniejsze z nich.
Strona 1 z 12

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.