Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spływ kajakowy
Nie znaleziono zdjecia

SPŁYW KAJAKOWY

„MAŁYM KÓŁKIEM RADUŃSKIM”

 

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie

 i Klub Turystyczny ZKP „Wanożnik” w Gdańsku

 

Z A P R A S Z A J Ą

wszystkich chętnych na spływ kajakowy z Chmielna w dniach 12-14 sierpnia 2016 roku

 

PROGRAM SPŁYWU

12.08.2016r. - piątek godz. 17:00

Start na „Małe Kółko Chmieleńskie” przez jeziora: Rekowskie, Białe i Kłodno z Ośrodka Wypoczynkowego „Świt” w Chmielnie nad Jeziorem Białym.

Wieczorem ognisko na stoku Góry Tamowej.

 

13.08.2016r. - sobota godz. 11:00

Start z Wypożyczalni Sprzętu Wodnego (vis a vis Ośrodka Wypoczynkowego „Świt”) w Chmielnie na Jeziorze Kłodno, skąd płyniemy do „nowego” mostu Radunią, dalej jeziorami Brodno Małe i Wielkie, oraz po przenosce  z Jeziora Ostrzyckiego w okolice Danielowej Doliny w Nowych Czaplach. Powrót autobusem do Chmielna i Ośrodka Wypoczynkowego „Krefta” koło Tamowej.

O godz. 20.00 ognisko na stoku Góry Tamowej.

 

14.08.2016r. - niedziela godz. 9:00

Wyjazd autobusu z Ośrodka Wypoczynkowego „Krefta”, przystanek ok. godz. 9.15 przy Centrum Informacji Turystycznej (parking na Kaczym Rynku).

Przyjazd do Borucina skąd start o godz. 10:00 z Jeziora Raduńskiego Dolnego do Młyna w Chmielonku i dalej po przenosce na Jezioro Kłodno do wyżej wymienionej wypożyczalni sprzętu wodnego.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Organizator zapewnia przygotowanie i przeprowadzenie spływu, opiekę ratownika, kajaki z wyposażeniem i ich transport, przewóz uczestników autobusem.

 

Ze względu na ograniczona liczbę miejsc, uczestnicy przyjmowani będą wg kolejności zgłoszeń.

 

Obowiązki uczestnika

Uczestnicy spływu zakwaterowanie i wyżywienie zapewniają sobie w ramach własnych możliwości oraz ubezpieczenie indywidualne w ramach własnych potrzeb. Koszt uczestnictwa załóg dwuosobowych wynosi 70 zł. Zgłoszenia i wpłaty można dokonać do dnia 10.08.2016 roku w biurze Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji przy ul. Gryfa Pomorskiego 20, 83-333 Chmielno od poniedziałku do piątku w godz.  od 8.00 do 20.00 lub telefonicznie mailowo a wpłatę należy dokonać najpóźniej przed startem na spływ.

 

Zgłoszenie na spływ kajakowy 

 

Dane teleadresowe:                                                                                               

GOKSiR Chmielno- 58 684-22-05

e-mail: it@chmielno.pl

 

Organizatorzy

Bernard Hinz: 662-102-968   Prezes Klubu Turystycznego ZKP „Wanożnik” Gdańsk

Dyrektor GOKSiR w Chmielnie  

KLUB TURYSTYCZNY

" WANOŻNIK "

Rok założenia - 1990

© Copyright 2020 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Turystyczny "Wanożnik"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.