Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
10 grudnia 2017r. w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbędzie się spotkanie wigilijno-opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Szkoła w Borkowie owocnie współpracuje z polską szkołą w Jałówce k. Wilna. W czasie ostatniej wizyty na Litwie Kaszubi spod Żukowa byli bardzo zbudowani autentycznym patriotyzmem rodaków na Wschodzie.
Nie znaleziono zdjecia
W pogodny sobotni poranek uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Borkowa udali się do miejsc ważnych dla historii Polski i Kaszub.
Nie znaleziono zdjecia
W każdą drugą niedzielę miesiąca w kościele WNMP w Żukowie o godz. 14.00 sprawowana jest Msza św. kaszubska. W cykliczną uroczystość angażują się aktywnie szkoły i środowiska związane z kaszubskością.
Nie znaleziono zdjecia
Borkowo - II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kaszubach „Kaszubski Wiec”. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie była ostatnio miejscem zmagań najlepszych małych znawców Kaszub. Po raz drugi szkoła zorganizowała tak ważną dla Regionu imprezę o zasięgu wojewódzkim.
Nie znaleziono zdjecia
Ku najpiękniejszym zakątkom pobrzeża Dolnej Wisły
Nie znaleziono zdjecia
Dnia 7 stycznia 2017 r. ZKP O/Żukowo przeżywał swoje spotkanie opłatkowe.
Nie znaleziono zdjecia
Haft żukowski wpisany na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego.
Strona 1 z 2

Witamy na stonie Żukowskiego Oddziału ZKP.

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Żukowo
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.