Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Noc muzeów
Kartuzy, sobota, 20 maja 2017

 


Przy wejściu za 3 zł każdy zwiedzający otrzyma okolicznościową przypinkę, która będzie uprawniała do korzystania ze wszystkich atrakcji Nocy Muzeów. Do zamku będzie się wyjątkowo wchodzić od strony Ogrodów Zamkowych.

Motywem przewodnim tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów w słupskim muzeum będą lokalni kolekcjonerzy i ich zbiory. Zaprezentują się zarówno cenione stowarzyszenia i organizacje, takie jak Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział Słupsk, Izba Historii Kolei w Słupsku i Międzynarodowe Koło przy Węźle PKP Słupsk będące częścią Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP czy Grupa Rekonstrukcji Historycznych „Grzmot”, jak i indywidualni pasjonaci.


NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.