Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wielcy ludzie małego Pelplina
Pelplin, sobota, 25 listopada 2017

Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Biblioteka Diecezjalna w Pelplinie serdecznie zapraszają na konferencję "Wielcy ludzie małego Pelplina" w sobotę 25 listopada 2017 r. Konferencja ropocznie się o godz. 11.30. Poprzedzona zostanie mszą św. o godz. 10.00 w kościele Bożego Ciała, zaś o godz. 9.15 spotkamy się na pelplińskim cmentarzu przy grobach Bpa Konstantyna Dominika, ks. Bernarda Sychty, ks. Franciszka Sawickiego, Oskara Hermańczyka i Walentego Stefańskiego. Szczegóły w załączonym programie i plakacie.

Ze względów organzacyjnych prosimy o niezawodne potwierdzenie obecności (oddział + ilość uczestników) do 5 listopada 2017 r. na adres e-mailowy wispel@wp.pl lub smsem 694611380

 

Bogdan Wiśniewski

Oddział Kociewski ZKP Pelplin

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.