Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Gdyńska Parada Niepodległości
Start - okolice Dworca SKM Gdynia Główna, sobota, 11 listopada 2017

Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości dnia 11 listopada br. Jak co roku w uroczystości brać będą udział tysiące gdynian, w tym także grupa gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia", Chór Męski "Dzwon Kaszubski" oraz dzieci z gdyńskich szkół, w których nauczany jest j. kaszubski.

Parada wyruszy 11 listopada o godz. 12.00 z Placu Gdynian Wysiedlonych (obok Dworca Gdynia Główna), ulicą 10 Lutego w kierunku Skweru Kościuszki, gdzie pod Płytą Marynarza złożone zostaną wiązanki kwiatów. Uczestników prosimy o obecność w okolicy dworca SKM Gdynia Główna o godzinie 11.30. Zabierzmy ze sobą kaszubskie, polskie i gdyńskie flagi.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.