Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie z Mistrzem Nauki
Biblioteka Uniwerytecka UMK, Toruń, środa, 22 listopada 2017

Stacja Naukowa, Komisja Kaszubska Akademii Umiejętności w Gdańsku, Instytut Kaszubski oraz Biblioteka  UMK zapraszają na spotkanie z prof. dr hab. Stanisławem Salmonowiczem w dniu 22.11.2017r. o godz. 12.00 w Czytelni Pomorzoznawczej Biblioteki Uniwersyteckiej UMK przy ul. Gagarina 13 w Toruniu. 

Prof. Stanisław Salmonowicz jest historykiem i prawnikiem, pracował m.in. na UMK oraz w Instytucie Historii PAN. Mieszka w Toruniu. Jest autorem kilkuset tekstów naukowych, w tym wielu monografii, współautorem i redaktorem Historii Pomorza. Był zaangażowany w działalność opozycyjną w okresie PRL. W 2014 r. został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski

Spotakniu towarzyszyć będzie wręczenie Profesorowi Dyplomu Członkowstwa Honorowego Instytutu Kaszubskiego. 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.