Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
IV Maraton Pieśni Patriotycznej w Pałacu
Wejherowo, sobota, 11 listopada 2017

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki w Wejherowie oraz Fundacja im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka mają zaszczyt zaprosić na IV Maraton Pieśni Patriotycznej w Pałacu pod honorowym patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosława Sellina, który odbędzie się 11 listopada 2017 roku o godz. 18:00 w siedzibie Muzeum przy ulicy Zamkowej 2a.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna pt. „Piaśnica – kultura miejsca” przygotowana przez Fundację im. Ks. prof. Włodzimierza Sedlaka Maraton wpisuje się w powiatowo-miejskie obchody Dnia Niepodległości w Wejherowie

Organizatorzy zapewniają śpiewniki i butelkę wody.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.