Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie z twórcami filmu "Kamerdyner"
Wejherowo, czwartek, 16 listopada 2017

W dniu 16 listopada 2017 roku, w godz. 10.00-12.00 w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej w Wejherowie odbędzie się spotkanie z twórcami filmu "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona. Film nawiązuje do historii Polski w latach 1900-1945, w tym Zbrodni Piaśnickiej.

Spotkanie organizowane jest w ramach warsztatów filmowych w Projekcie "Piaśnica - kultura miejsca". Uczestnicy będą mieli możliwość poznać tajniki realizacji pełnometrażowego filmu historycznego, dowiedzieć się o pracy ekipy filmowej oraz osobiście porozmawiać z twórcami filmu.


Goście: Michał Pruski - scenarzysta, Mirosław Piepka scenarzysta i współproducent, Olga Bieniek-producent.

Organizator: Fundacja Sedlaka
Partner: Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej w Wejherowie
więcej informacji: www.piasnica-kulturamiejsca.pl


Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Zarządu Powiatu Wejherowskiego, Gminy Wejherowo.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.