Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Konkurs na najładniejszą pisankę
Kartuzy, wtorek, 20 marca 2018

Regulamin konkursu „ Pisanka z okazji 95 lat miasta Kartuzy”

Karta zgłoszenia (PDF) - do pobrania i wydrukowania

1. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych (klas IV–VII), gimnazjów z terenu Kaszub a także do osób dorosłych.

 

2. Każda pisanka zgłoszona do udziału w konkursie musi być pracą wykonaną własnoręcznie.

 

3. Do pisanki powinien zostać dołączony zwięzły opis

 

4. Pisanka może zostać wykonana z dowolnych materiałów i dowolną techniką, (nie tylko z wydmuszek gęsich, kaczych czy też innych jaj).

 

5. Pracę należy podpisać w następujący sposób: imię i nazwisko autora/ autorów, wiek, adres i telefon/ e-mail, klasa, nazwa szkoły.

 

6. Prace konkursowe oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:

 

  • szkoła podstawowa kl. IV–VII

  • Gimnazjum

  • Dorośli

 

7.Powołane przez Organizatora Jury oceni pisanki oraz sposób ich prezentacji (opakowanie).

 

8.Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii.

 

9. Prace należy składać do 20 marca w siedzibie Muzeum Kaszubskiego im. Franciszka Tredera w Kartuzach z dopiskiem: konkurs pt. „Pisanka z okazji 95 lat miasta Kartuzy”

 

10. Termin rozstrzygnięcia i wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach. Nagrodzeni uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo i zaproszeni na wręczenie nagród w dniu 22 marca 2018r .

 

11. Organizatorem konkursu jest Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera w Kartuzach ul. Kościerska 1, 83-300 Kartuzy, tel. 58 681 14 42, e-mail muzeum@muzeum-kaszubskie.com.pl

 

12. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku uczestnika w artykułach prasowych, stronach internetowych i innych publikacjach (Dz.U.Nr 133 poz. 883)

 

13. W sprawach nieregulowanych regulaminem ostateczne decyzje podejmuje organizator.

 

14. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego regulaminu.

 

15. Decyzja Jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

 

 

Uwaga! Termin zgłoszenia pisanek do konkursu upływa 20 marca 2018 r. o godz. 16.00

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.