Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Szlakiem witomińskich leśniczówek
Gdynia Witomino, środa, 8 lipca 2020

Kaszubskie Forum Kultury i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni zapraszają na drugi spacer krajoznawczo-historyczny „Szlakiem witomińskich leśniczówek”. Tym razem odwiedzimy m.in. Krykulec i Kacze Łęgi. Trasa nie będzie tak wymagająca jak poprzednio, niemniej wygodne obuwie jest jak najbardziej wskazane. Bardzo dobrze podczas naszych spacerów sprawdzają się również kije trekkingowe lub do nordic-walkingu. Przewodnikiem będzie podobnie jak na Kolibkach: krajoznawca, autor wielu przewodników turystycznych – Jarosław Ellwart oraz regionalista, witominianin w czwartym pokoleniu – Andrzej Busler.

W czasie spaceru prosimy wszystkich uczestników o przestrzeganie zasad dystansu społecznego podczas trwającej pandemii.

Termin i zbiórka: 8 lipca (środa), park obok marketu Lidl (naprzeciwko Witawy), skrzyżowanie ulic Małokackiej i Wielkokackiej / godz. 17:00.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.