Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
„Wielcy ludzie małego Pelplina”
bazylika katedralna w Pelplinie/aula Biblioteki Diecezjalnej , sobota, 7 listopada 2020

Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Pelplinie wespół z Biblioteką Diecezjalną w Pelplinie od 2017 r. organizują konferencje popularnonaukowe z cyklu „Wielcy ludzie małego Pelplina”, udokumentowane seryjnymi publikacjami zawierającymi materiały pokonferencyjne.

7 listopada 2020 r. odbędzie się IV konferencja z tego cyklu. W tym roku poświęcona będzie Słudze Bożemu Biskupowi Konstantynowi Dominikowi, dokładnie w 150. rocznicę Jego urodzin. Konferencję poprzedzi msza św. w intencji rychłej beatyfikacji sprawowana w bazylice katedralnej w Pelplinie.

Wszystkim, którym bliska jest pamięć o Tym nadzwyczajnie zwyczajnym  Biskupie ślemy zaproszenie do uczestnictwa we mszy św. i konferencji.

Szczegółowe informacje umieszczone są na załączonym plakacie. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarny związany z pandemią Covid 19.

Aby móc dostosować liczbę chętnych uczestników konferencji do liczby miejsc w auli Biblioteki Diecezjalnej oraz zapewnić stosowną liczbę poczęstunku, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji na adres konferencja.dominik@gmail.com lub telefonicznie 694611380.

Jednocześnie informujemy, że konferencja będzie transmitowana on-line na stronie Radia Głos.

Z chęcią udzielimy informacji – najlepiej na drodze elektronicznej wispel@wp.pl lub konferencja.dominik@gmail.com

 

Z wyrazami szacunku,

 

Bogdan Wiśniewski

Animator konferencji

Tel. 694611380

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.